Wyszukiwarka grafiki

Narzędzie wyszukiwarka grafiki, pozwoli Ci wyszukać wysokiej jakości darmowe zdjęcia stockowe, które bez problemu możesz wykorzystać na swoim blogu lub w swoim serwisie. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać interesującą Cię frazę - na przykład, jeżeli szukasz zdjęcia z pięknym widokiem, wystarczy, że wpiszesz w polu fraza do wyszukania słowo: "widok" lub "landscape".

W celu uzyskania lepszych i trafniejszych wyników wyszukiwania, zalecamy wyszukiwanie zdjęć używając fraz w języku angielskim.

Aby zawęzić pole wyszukiwania możesz skorzystać pól takich jak: kategoria, typ grafiki, szukaj w języku oraz orientacja.

Jak pobierać i edytować zdjęcia z wyszukiwarki?

Pod każdym zdjęciem są dwie ikonki. Po kliknięciu w pierwszą ikonkę z lewej (chmurka) rozwinie się menu, z którego należy wybrać rozmiar zdjęcia: mały, duży, full HD, pełny - czyli oryginalny rozmiar zdjęcia.

Po kliknięciu w ikonkę ołówka, zdjęcie otworzy się w naszym edytorze, w którym można dokonać modyfikacji wybranego zdjęcia. Jak łatwo można edytować zdjęcia dowiesz się z tego wpisu oraz poniższego filmu.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.