Wydrukujemy Twoje zdjęcia w kieszonkowym formacie!

PBprinty to Twoje zdjęcia! Twój Instagram, to kopalnia pięknych i wyjątkowych fotografii? Czemu zatem ich nie wydrukować? Może masz też mnóstwo fajnych zdjęć na Twoim urządzeniu, które warto by było zamienić na wersję drukowaną?

Niech wyjątkowe chwile są zawsze z Tobą offline

Fotografie mogą z powodzeniem zdobić Twoje biuro, ściany, możesz je przypiąć klamerkami gdzie tylko zechcesz, albo włożyć między kartki planera książkowego lub książki, którą obecnie czytasz. Możesz też stworzyć swój własny album z małymi zdjęciami, którymi pochwalisz się rodzinie i znajomym i który zachowa Twoja wspomnienia na wiele lat!

Będzie to też idealny dodatek np. do zdjęć typu "flat lay" na Twoje konta społecznościowe. Może też posłużyć za świetny i nowoczesny prezent dla Twoich najbliższych. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

Jak przebiega proces zamawiania?

  1. Zaloguj się do naszego serwisu.
  2. Przejdź do sekcji "Drukuj zdjęcia" i wybierz interesujący Cię pakiet PBprintów (rozmiar, papier itd.).
  3. Dodaj zdjęcia do wybranego pakietu (z dysku lub Twojego konta Instagram).
  4. Po skompletowaniu zamówienia kliknij przycisk "Gotowe, zamawiam".
  5. Wybierz sposób przesyłki oraz podaj dane na które mamy wysłać zamówienie i kliknij przycisk "Przejdź do podsumowania i płatności".
  6. Tutaj możesz użyć kodu rabatowego (jeżeli taki posiadasz), a następnie klikając "Zamawiam i płacę" opłacić swoje zamówienie.
  7. Teraz pozostaje Ci już tylko czekać na Twoje zdjęcia. Czas oczekiwania, to 3 dni robocze (w zależności od wybranego sposobu wysyłki).

Zostań Ambasadorem/ką PBprintów

Zgłoś się do nas po swój spersonalizowany Kod Ambasadorski. Każda osoba, która użyje go przy zakupie PBprintów otrzyma aż 20% zniżki na zamówienie, a Ty za KAŻDE 5 osób, które dokonają takiego zamówienia, otrzymasz DARMOWY, wybrany przez siebie zestaw PBprintów. Promuj, polecaj i zyskuj!

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.