Stwórz kampanię: promuj swoją firmę, produkt lub markę

Chcesz wypromować swój produkt, markę lub firmę? Chcesz zaangażować w promocję społeczność, która pomoże Ci w dotarciu do jeszcze szerszego grona potencjalnych klientów? Stwórz kampanię, którą przeprowadzisz przy wsparciu reklamowym naszego serwisu oraz zainteresowanych nią Użytkowników. Dzięki temu Twoja kampania będzie sama generowała coraz większe zasięgi.

Problem (przykład)

Twoja firma produkuje kosmetyki, a Ty przy pomocy społeczności związanej z tą tematyką, chcesz dotrzeć z informacją o Twoim nowym produkcie do jak największej grupy odbiorców, którzy będą nim zainteresowani i automatycznie zwiększą Twoją sprzedaż, a co za tym idzie - dochód.

Rozwiązanie (przykład)

Tworzysz kampanię w której masz do rozdania, np. 50 sztuk Twojego nowego produktu. Zaznaczasz w formularzu jakie media (blog, konto Instagram, kanał YouTube, Fanpage) musi posiadać osoba zgłaszająca się do kampanii.

Określasz jej zasady, np. informując o tym, że osoba zgłaszająca się, musi posiadać konto Instagram z przynajmniej 4000 obserwujących lub bloga z przynajmniej 20 000 UU (Unikalnych Użytkowników) miesięcznie, a po otrzymaniu Twojego produktu, musi w ciągu 14 dni wykonać jego zdjęcia, recenzję i zamieścić na swoich kontach społecznościowych i/lub blogu dodając odpowiedni opis, hashtagi i oznaczając Twoje konta społecznościowe (lub podając do nich linki).

Co teraz?

Teraz już wystarczy tylko czekać na zgłoszenia do Twojej kampanii, aby wybrać te, które najbardziej odpowiadają Twoim preferencjom i które dają największe szanse na zwiększenie popularności Twojego produktu. Dzięki temu trafisz do dziesiątek tysięcy nowych osób, które są czytelnikami lub obserwują konta społecznościowe osób, które zostały przez Ciebie wybrane do promowania Twojego produktu.

Dodatkowo, każda kampania promowana jest przez cały czas jej trwania na stronie głównej naszego serwisu oraz informujemy o niej na naszym koncie Instagram.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.