Sprawdzaj konta Instagram, przed podjęciem współpracy – audyty kont Instagram

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie narzędziami do weryfikacji kont Instagram, przedstawiamy Wam funkcję "Audyty".

Dzięki zastosowaniu AI (Sztucznej Inteligencji), która dokonuje pełnej analizy danych dowiesz się, czy warto podjąć współpracę z wybranym kontem Instagram. Uzyskasz informacje, czy posiada ono odpowiednie zaangażowanie swojej społeczności, czy obserwują go realne osoby, czy interakcje z jego treściami są wartościowe oraz uzyskasz wiele dodatkowych informacji, które pomogą Ci podjąć decyzję o ewentualnej współpracy.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak wygląda wynik audytu, kliknij poniżej i wygeneruj go na przykładzie wybranego konta.

Dlaczego warto sprawdzać konta?

Coraz więcej firm inwestuje w reklamy na wybranych przez siebie kontach Instagram. Ale równie często dochodzi do sytuacji w których taka reklama nie przynosi najmniejszego nawet skutku, powodując tylko stratę pieniędzy. Dlaczego? Dlatego, że większość firm zwraca uwagę tylko na liczbę obserwujących dane konto, ale nie biorą pod uwagę tego, że mogą to być "followersi" kupieni za - dosłownie - kilka złotych.

Tacy obserwujący nie mają absolutnie żadnej wartości reklamowej, gdyż... nie istnieją. Są to sztuczne konta, zakładane bardzo często automatycznie, które nie wchodzą w żadne interakcje z treściami na koncie, które "obserwują" i służą tylko i wyłącznie do sztucznego podbicia liczby obserwatorów.

Dlatego zawsze warto przeprowadzić chociażby wstępny audyt konta Instagram, aby sprawdzić, czy jego właściciel nie oszukuje (kupując swoich obserwujących i próbując podbić ich liczbę) "naciągając" na współpracę nieświadome firmy.

Jeżeli chcesz rozwinąć temat, serdecznie polecamy dwa artykuły:

W jaki sposób dokonać audytu konta?

  1. Zaloguj się do naszego serwisu.
  2. Przejdź do sekcji "Audyty", wybierz interesujący Cię pakiet i dokonaj za niego zapłaty za pomocą błyskawicznych płatności DotPay.
  3. Po dokonaniu płatności przekierujemy Cię na listę Twoich audytów, gdzie po zaksięgowaniu wpłaty możesz wpisać login konta Instagram, które chcesz poddać audytowi. Audyt o wybranym koncie generowany jest w ciągu 5 - 10 minut. Dostęp do niego ważny jest przez 21 dni - w tym czasie możesz sprawdzać audyt tyle razy, ile tylko chcesz.

Życzymy wielu udanych i efektywnych współprac! 🙂

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2020 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.