Przenieś swojego bloga lub załóż go u nas

Jeżeli prowadzisz już swojego bloga, ale chcesz go przenieść na nową, lepszą, stabilną platformę z zaawansowanym systemem zarządzania WordPress lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z blogowaniem i zastanawiasz się, gdzie założyć swojego pierwszego bloga, skorzystaj z naszych pakietów dla blogerów. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy dwie opcje: bezpłatną Standard oraz płatną Premium.

Do wszystkich pakietów otrzymasz bezpłatny certyfikat SSL, a także możliwość podpięcia własnej domeny (jeżeli takiej nie posiadasz, otrzymasz od nas za darmo nazwę w domenie "bloguje.pro", np. "kuchennie.bloguje.pro").

Porównanie pakietów znajdziesz tutaj, a po wyborze interesującej Cię opcji, możesz przeczytać więcej informacji na jej temat. Zapoznaj się również na żywo z wersją demo klikając tutaj, aby zobaczyć, jak może wyglądać Twój blog dla Twoich czytelników.

Wygląd strony głównej

Dzięki szerokim możliwościom personalizacji wyglądu, zarządzania widgetami oraz innym udogodnieniom oferowanym przez nasze pakiety, możesz w dowolny, indywidualny sposób personalizować bloga zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Do wyboru masz również inne, bezpłatne motywy, które oferujemy Ci w ramach każdego z pakietów.

Wygląd panelu administracyjnego

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy.

Pamiętaj, że dodawanie blogów, Instablogów, kanałów YouTube oraz Fanpage do naszej bazy cały czas jest i będzie darmowe 🙂

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.