12 pytań do… Justyny z bloga „Singielka”

Kiedy i jak zaczęła się Twoja przygoda z blogowaniem? I skąd wziął się pomysł na bloga?

Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się dawno temu. Na początku były to krótkie obrazkowe posty związane z modą, a potem postanowiłam rozszerzyć nieco bloga o artykuły poradnikowe i motywacyjne. Pomysł na bloga zrodził się właściwie przypadkowo. Na początku traktowałam bloga jako przygodę na chwilę. Jednak z czasem stał się w mniejszym stopniu sposobem na zarobienie kilku groszy. Blogowanie stało się moją pasją. Pisanie bloga sprawiło, że otworzyłam się w pewnym stopniu na poznawanie nowych osób, a od dziecka byłam osobą skrytą i nieśmiałą.

Kto, a może co inspiruje Cię na co dzień i w świecie blogowym?

W świecie blogowym poznałam wiele osób. Wspólna pasja, w tym przypadku blogowanie łączy ludzi. Jest kilka osób, których blogi/posty czytam najchętniej, ale najbardziej inspirują mnie cytaty Pana Cytata (pancytat.pl). Mam kilka swoich ulubionych cytatów, które czytam kiedy mam gorsze dni.

Jak radzisz sobie z dniami, w których nie masz energii i chęci do pisania na Blogu?

Każdy ma prawo mieć gorszy dzień, ale nigdy nie wolno się poddawać. Pozwalam sobie na jeden lub kilka dni odpoczynku, a potem znowu wracam do działania i pisania.

Jakie stosujesz techniki by dotrzeć do szerszego grona czytelników?

Nie stosuję żadnych specjalnych technik poza social media, w tym facebook i twitter. Uważam, że dobrze skonstruowany tekst nie potrzebuje szczególnej reklamy. Mam na to dowody w postaci moich blogowych statystyk, które czasami mnie zaskakują.

Ile czasu poświęcasz na blogowanie?

Zależy ile mam wolnego czasu i nad jakim tekstem obecnie pracuję. Są takie posty, które powstają w jeden dzień, a czasami mam problem z doborem odpowiednich słów. Zwracam dużą uwagę na ortografię i interpunkcję oraz na ogólną jakość moich tekstów.

Jak w kilku zdaniach zachęcisz ludzi do czytania Twojego bloga?

blogsingielka.blogspot.com to blog dla kobiet, jak i mężczyzn, o relacjach damsko-męskich, poradach na samotność i codziennej motywacji.

Zdradzisz nam swoje blogowe plany/cele/projekty na nadchodzące tygodnie, miesiące?

Nie mam szczególnych planów poza pisaniem nowych postów. W przyszłości chciałabym otworzyć własną grupę na fb oraz sklep internetowy z koszulkami i innymi gadżetami.

Czy dotknęła Cię ciemna strona internetu czyli tzw. hejt i czy masz jakieś przygody z tym związane?

Hejt to powszechne zjawisko w blogosferze. Mnie osobiście szczególnie nie dotknęło. Mam radę dla tych, którzy zmagają się z hejterami: Nie ustępujcie w tym, co robicie. Jeśli to, co robicie sprawia wam przyjemność, to róbcie to dalej. Hejterzy zawsze będą zazdrościć sukcesu. Najważniejsze to nie przejmować się za bardzo opinią innych, a ty i twoje życie będzie szczęśliwe.

Najbardziej szalona rzecz w Twoim życiu?

Nie pamiętam 🙂

Jakie jest Twoje motto życiowe?

Nigdy się nie poddawaj!

Twoim zdaniem, jakich trzech rzeczy powinien każdy spróbować w swoim życiu?

Życie jest kruche i szybko mija. Nie warto zastanawiać się nad tym, co by było gdyby ani narzekać jakie nasze życie jest beznadziejne. Tylko Ty jesteś Panem swego losu i Ty decydujesz jak je przeżyjesz. Każdy jest inny i każdy ma inne cele/marzenia w swoim życiu, jednak niektórym brakuje odwagi, aby je realizować. Nie bój się, że coś ci nie wyjdzie. Każda porażka jest okazją, aby spróbować jeszcze raz i kolejny raz.. Za kilka lat będziesz żałować tego, że czegoś nie zrobiłeś, a nie tego co zrobiłeś źle. Rusz swoje cztery litery z fotela i działaj.

Twoje największe marzenie...

Marzenia są po to, aby je spełniać, ponieważ marzenia same się nie spełnią.

Zawartość serwisu chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim.
Prawa do wszystkich treści zamieszczonych na stronach Serwisu zastrzeżone są na rzecz ich autorów.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.

Made in Poland

Copyright © 2019 promujbloga.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone.